Owcarkowy horoskop

Jesce nigdy w swoim owcarkowym zyciu nie ułozyłek horoskopu! Ale moze choć roz worce spróbować? No to spróbowołek. Postanowiłek spytać gwiazd, cego ik zdaniem po kozdym ze znaków zodiaku mozno sie w rocku 2007 spodziewać. Konkretnie spytołek sie o to gwiazd z gwiazdozbioru Wielkiego Psa, bo te gwiazdy najchętniej ze mnom godały. Jeden Smadny Mnich – i juz zacąłek je rozumieć! Jest wprowdzie jesce gwiazdozbiór Małego Psa, ale ten to byłby racej odpowiedni dlo jamników, pekińcyków, jorków, ratlerków i cziłała.
No i posłuchojcie, co mi wielkie psie gwiazdy pedziały.
BARAN naucy sie dalej skakać. Dzięki temu jak na Nowy Rok bedzie przybywało dnia na barani skok, to bedzie przybywało znacnie więcej niz do tej pory.
BYK pomaluje sie na cyrwono. W ten sposób zostonie Red Bullem i bedzie syćkim dodawoł skrzydeł.
BLIŹNIĘTA … 😉
RAK znojdzie wyjście z kozdej sytucaji, choć zawse bedzie to tylne wyjście.
LEW po roz ftóryś z rzędu wystartuje w wyborak na króla zwierząt. Cy zostanie wybrany na kolejnom kadencje? Jedne gwiazdy z Wielkiego Psa pedziały mi ze tak, a drugie, ze nie. Więc jo nie wiem, co o tym sądzić.
PONNA znojdzie se wreście chłopa, górola zreśtom, wskutek cego ten znak zodiaku zmieni nazwe na: GAŹDZINA.
WAGA – na mój dusiu! – tyz znojdzie se chłopa! A ten chłop to bedzie WAGANT. Zaś ik dzieci to bedom małe WAGONIKI.
SKORPION bedzie scynśliwy! Bo juz od dwók roków ceko na ukazanie sie drugiego tomu ksiązki pona Władysława Tylki „Waleczne Skorpiony – z dziejów Pułku 4 Pancernego ‚Skorpion’ (1942-1947)”. No i w rocku 2007 ten drugi tom mo sie wreście ukazać!
STRZELEC kupi se kolta i wybiere sie na hamerykańskom prerie. Bo ka moze być prowdziwemu STRZELCOWI lepiej jak na Dzikim Zachodzie!
KOZIOROZEC wejdzie w spółke z nosorozcem i jednorozcem. Zostonie prezesem tej spółki, bo mo jaz dwa rogi, a nosorozec i jednorozec – ino po jednym. No, nosorozec mo casem dwa rogi, ale ten drugi to jest taki maluśki sietniocek, ze właściwse byłoby nazwanie go wyrobem rogopodobnym.
WODNIK znojdzie prace we Francji jako hudraulik.
RYBY som barzo smacne, ale te ości! Krucafuks! Te ości! Na scynście gwiazdy przepowiedziały mi, ze od 2007 roku w morzak, oceanak i wodak słodkik bedom pływały wyłącnie FILETY.
Telo! Takom przysłość dlo poscególnyk znaków przepowiedziały mi gwiazdy. Dobrze przopowiedziały, cy źle przepowiedziały? Fto je tam – kruca – wie? Jo w kozdym rozie zyce syćkim, coby rok 2007 był pikniejsy niz to najbardziej optymistycne gwiazdy, wrózki i wrózbici som w stanie przewidzieć! Hau!

P.S. Powitać nowyk gości! Jagusicke, ftórom nie ino Smadnym Mnichem, ale i polskim jadłem pocęstować trza, bo jom za ojcystymi potrawami tęsknica chyciła i Ubukrulecka, ftóry, zdoje sie, z flaskom meksykańskiej Tekili przybył ku nom 🙂