Poźrejcie na to, ostomili

Heeej! Łezka sie w oku krynci, kie sie na to poziro. Ale nie ino łezka sie krynci, ba tyz serce rośnie. Bo choć dzisiok dlo jednego polskiego skocka cas piknyk sportowyk triumfów sie skońcył, to jest tako sanso, ze dlo inksego taki cas właśnie sie zacyno. Choć nie wydoje mi sie, coby Kamil mioł zostać drugim Adasiem. I nie idzie mi o to, cy bedzie lepsy cy gorsy, ba o to, ze jo wierze poni Szymborskiej, ftóro pedziała, ze nic dwa rozy sie nie zdarzo. Tak więc Kamil drugim Adasiem nie bedzie. Bedzie pierwsym i ostatnim Kamilem Stochem urodzonym w Zakopanem 25 maja 1985 rocku. Haj.

A skoro, ostomili, serce rośnie, to na te medalowom dekoracje nasyk skocków poźrejmy jesce roz.

Na moj dusiu! Na cosi takiego, to mozno pozirać i pozirać! Poźrejmy więc po roz trzeci.

A moze by tak jesce po roz cworty? W końcu jeśli ftosi juz nimo ochoty, moze na tyk linkak nie klikać. Ba jeśli ftosi mo – niek kliko dalej!

Mozno i po roz piąty poźreć.

I po roz sósty

I siódmy

I ósmy

I dziewiąty

I dziesiąty

I jedenosty

I dwunosty

I trzynosty (wcale nie pechowy!)…

I śtyrnosty tyz…

Cóz. Moze sie ten dzisiejsy wpis widzieć kapecke monotonnym. Furt ino linki do tego samego jutubowego filmiku. Jo nie zaprzecom. Bajuści, jest monotonnie. Ale okolicności tej monotonii som tutok akurat tak pikne, ze mom nadzieje, ze mi wybacycie? Hau?

P.S.1. A co tam! Poźrejmy se jesce roz!

P.S.2. I jesce… 😀

P.S.3. A tak w ogóle, to fto oglądoł ostatniom transmisje z Planicy, ten widzioł, co było dalej. Dalej zaś była dekoracja trzek najlepsyk pucharowyk skocków w tym sezonie. No i najpierw, na trzecim stopniu podiuma, stanął nas Adaś. Potem pojawił sie Harry Potter, znany w pewnyk kręgak jako Simon Ammann. Mioł on stanąć na drugim stopniu podiuma. Ba zanim to zrobił, to – na mój dusiu! – podł przed Adasiem na kolana! Ocywiście śpasowoł. Ba trza przyznać, ze ten „hołd”dlo nasego hyrnego skocka, to był barzo sympatycny gest. I za ten pikny gest my, Polacy, powinniśmy chyba z kolei oddać hołd Harry’emu Potterowi. Jo w kozdym rozie oddoje!

P.S.4. A w najblizsy wtorek, poza tym, ze to bedzie juz drugi dzień wiosny, bedziemy tutok mieli imieniny Noboru Wataya Kotecki. No to zdrowie Solenizantki! 😀