Kawałecek tego wpisu jest tylko dlo dziewcyn, kawałecek tylko dlo chłopów, a reśta jest dlo syćkik

TEN KAWAŁECEK WPISU JEST TYLKO DLO DZIEWCYN

Hej, dziewcyny! Zycie jest pikne! Zycie naprowde jest barzo pikne! Rozejrzyjcie sie ino. Mało to piknyk rzecy widać dookoła? Na mój dusiu! Ocywiście, ze niemało! Mógłbyk wymieniać, wymieniać, wymieniać… i do jutra byk nie skońcył. Haj. Jo wiem, ze casem złe rzecy tyz sie na tym świecie zdarzajom. Casem nawet barzo złe. Ale cóz. Jak to sie godo, bywajom dni, kie zbierajom sie nad nasymi głowami sakramenckie corne chmury, ale przecie słonko wse jest na swoim miejscu. I kozdo chmura prędzej cy później pódzie se precki, a kie pódzie precki, to słonko nazod zaświeci nom jasno. Po co więc turbować sie chmurami, ftóre przecie nigdy nie som wiecne? Nimo sensu! Dlotego pytom piknie – uśmiechnijcie sie, dziewcyny!

TEN KAWAŁECEK WPISU JEST TYLKO DLO CHŁOPÓW

Ech, chłopy… Zycie jest do rzyci. Naprowde do rzyci. Rozejrzyjcie sie ino. Mało to plugastwa widać dookoła? Ocywiście ze niemało! Przykłady na to mógłbyk mnozyć, mnozyć, mnozyć… i do jutra byk nie skońcył. Jo wiem, ze casem mozno na tym świecie uwidzieć tyz rzecy pikne. Casem nawet barzo pikne. Ale cóz. Słońce niby furt wisi nad nasymi głowami, ba choćby nie wiem, jak piknie ono świeciło, to wse prędzej cy później przyjdzie jakosi sakramencko chmura, zasłoni słonko, a w nos praśnie zimnym dyscem. Brrr! Po co więc mocie sie silić na wymusone uśmiechy? Skoda fatygi. Lepiej od rozu pozwólcie swym kufom wyglądać ponuro i ślus.

No, dobra. I tak nie wierze, coby chłopy powstrzymały sie przed przecytaniem tego, co napisołek ino dlo dziewcyn, a dziewcyny – przed przecytaniem tego, co napisołek ino dlo chłopów. Więc syćka wiedzom – sam sobie tutok zaprzecom. Fcecie wiedzieć cemu? Cóz, podobno mędrole z kanadyjskiego Uniwersytu Kolumbii Brytyjskiej wzięły niedowno paru chłopów, pokazały im zdjęcia róznyk bab i popytały:
– No, chłopy, powiedzcie nom teroz piknie, ftóre baby z tyk zdjęć podobajom wom sie najbardziej?
I wiecie, ftóre najchętniej wybierali badani? Te, ftóre były piknie uśmiechnięte.

Wzięto tyz pare bab i pokazano im zdjęcia róznyk chłopów. Tyz miały wybrać tyk, ftórzy najbardziej im sie spodobali. No i tutok wysło na odwyrtke – baby chętniej wybierały chłopów z ponurymi minami niz tyk uśmiechniętyk.

Na mój dusiu! A przecie godali, ze dziewcyny lubiom chłopów z pocuciem humoru! Ale skoro tak… to by znacyło, ze najsprytniejsym chłopem w historii świata był pon Buster Keaton. On przecie piknie rozśmiesoł, ba kufe wse mioł barzo powoznom. Haj.

Tak w ogóle to moze jo powinienek zrobić se pare fotek z najprzerózniejsymi minami? A potem przesłać je do Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej? Niek tamok pokazom te fotki ludziom, coby wskazali, na ftórej wyglądom najpikniej. Jak poznom wyniki badań – to bede wiedzioł, jakom najlepiej mine robić, kie bede wyłudzoł kanapki od turystów. To znacy jo niby wiem jakom, ale dowiedzieć sie, do jakik wniosków dojdom tutok uniwersyteccy naukowcy – nie zaskodzi.

W kozdym rozie wy, ostomili, dzięki tym naukowcom mocie juz chyba jasność. Co nalezy robić, coby spodobać sie płci przeciwnej? Sprawa jest w sumie prosto: dziewcyny powinny ryktować miny takie – 🙂 , a chłopy takie – 🙁 . I wte bedzie syćko piknie. A kieby okazało sie, ze jednak nie – to wiecie, do jakiego uniwersytetu reklamacje kierować. Hau!