Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Hau! - Blog Owczarka Podhalańskiego Hau! - Blog Owczarka Podhalańskiego Hau! - Blog Owczarka Podhalańskiego

13.06.2011
poniedziałek

Kawałecek tego wpisu jest tylko dlo dziewcyn, kawałecek tylko dlo chłopów, a reśta jest dlo syćkik

13 czerwca 2011, poniedziałek,

TEN KAWAŁECEK WPISU JEST TYLKO DLO DZIEWCYN

Hej, dziewcyny! Zycie jest pikne! Zycie naprowde jest barzo pikne! Rozejrzyjcie sie ino. Mało to piknyk rzecy widać dookoła? Na mój dusiu! Ocywiście, ze niemało! Mógłbyk wymieniać, wymieniać, wymieniać… i do jutra byk nie skońcył. Haj. Jo wiem, ze casem złe rzecy tyz sie na tym świecie zdarzajom. Casem nawet barzo złe. Ale cóz. Jak to sie godo, bywajom dni, kie zbierajom sie nad nasymi głowami sakramenckie corne chmury, ale przecie słonko wse jest na swoim miejscu. I kozdo chmura prędzej cy później pódzie se precki, a kie pódzie precki, to słonko nazod zaświeci nom jasno. Po co więc turbować sie chmurami, ftóre przecie nigdy nie som wiecne? Nimo sensu! Dlotego pytom piknie – uśmiechnijcie sie, dziewcyny!

TEN KAWAŁECEK WPISU JEST TYLKO DLO CHŁOPÓW

Ech, chłopy… Zycie jest do rzyci. Naprowde do rzyci. Rozejrzyjcie sie ino. Mało to plugastwa widać dookoła? Ocywiście ze niemało! Przykłady na to mógłbyk mnozyć, mnozyć, mnozyć… i do jutra byk nie skońcył. Jo wiem, ze casem mozno na tym świecie uwidzieć tyz rzecy pikne. Casem nawet barzo pikne. Ale cóz. Słońce niby furt wisi nad nasymi głowami, ba choćby nie wiem, jak piknie ono świeciło, to wse prędzej cy później przyjdzie jakosi sakramencko chmura, zasłoni słonko, a w nos praśnie zimnym dyscem. Brrr! Po co więc mocie sie silić na wymusone uśmiechy? Skoda fatygi. Lepiej od rozu pozwólcie swym kufom wyglądać ponuro i ślus.

No, dobra. I tak nie wierze, coby chłopy powstrzymały sie przed przecytaniem tego, co napisołek ino dlo dziewcyn, a dziewcyny – przed przecytaniem tego, co napisołek ino dlo chłopów. Więc syćka wiedzom – sam sobie tutok zaprzecom. Fcecie wiedzieć cemu? Cóz, podobno mędrole z kanadyjskiego Uniwersytu Kolumbii Brytyjskiej wzięły niedowno paru chłopów, pokazały im zdjęcia róznyk bab i popytały:
– No, chłopy, powiedzcie nom teroz piknie, ftóre baby z tyk zdjęć podobajom wom sie najbardziej?
I wiecie, ftóre najchętniej wybierali badani? Te, ftóre były piknie uśmiechnięte.

Wzięto tyz pare bab i pokazano im zdjęcia róznyk chłopów. Tyz miały wybrać tyk, ftórzy najbardziej im sie spodobali. No i tutok wysło na odwyrtke – baby chętniej wybierały chłopów z ponurymi minami niz tyk uśmiechniętyk.

Na mój dusiu! A przecie godali, ze dziewcyny lubiom chłopów z pocuciem humoru! Ale skoro tak… to by znacyło, ze najsprytniejsym chłopem w historii świata był pon Buster Keaton. On przecie piknie rozśmiesoł, ba kufe wse mioł barzo powoznom. Haj.

Tak w ogóle to moze jo powinienek zrobić se pare fotek z najprzerózniejsymi minami? A potem przesłać je do Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej? Niek tamok pokazom te fotki ludziom, coby wskazali, na ftórej wyglądom najpikniej. Jak poznom wyniki badań – to bede wiedzioł, jakom najlepiej mine robić, kie bede wyłudzoł kanapki od turystów. To znacy jo niby wiem jakom, ale dowiedzieć sie, do jakik wniosków dojdom tutok uniwersyteccy naukowcy – nie zaskodzi.

W kozdym rozie wy, ostomili, dzięki tym naukowcom mocie juz chyba jasność. Co nalezy robić, coby spodobać sie płci przeciwnej? Sprawa jest w sumie prosto: dziewcyny powinny ryktować miny takie – 🙂 , a chłopy takie – 🙁 . I wte bedzie syćko piknie. A kieby okazało sie, ze jednak nie – to wiecie, do jakiego uniwersytetu reklamacje kierować. Hau!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 17

Dodaj komentarz »
 1. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 2. Owczarek pisze: Jak poznom wyniki badań ? to bede wiedzioł, jakom najlepiej mine robić, kie bede wyłudzoł kanapki od turystów.

  To nie jest kwestia miny. Trzeba machać ogonem!

 3. Bry!
  Miny też ważne – jak tu takiemu nie dać kanapki?
  http://free-extras.com/images/beagle-12670.htm

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. I mnie się też wydaje, że mina jest bardzo ważna, przypomnijcie sobie psa „służącego”. Zresztą, nie pamiętam jak się ta jego postawa nazywa, po prostu psina przysiada na dwóch łapach a dwie łapki ma podkulone i „proszący” wzrok. I jak tu się oprzeć takiej prośbie zawartej w oczach zwierza? 😀

 6. Naprawdę kobiety wolą ponuraków?! No, to ja chyba jakaś nietypowa albo co. A może to dotyczy tylko Kanadyjek? Alicjo, wypowiedz się może. 😉

 7. Also,
  się nie znam na Kanadyjczykach za bardzo dokładnie, ale na ponuraków to oni mi nie wygladają, szczególnie młodzi. Według badań to szczęśliwi ludzie.
  Moje osobiste badania – idę do sklepu Za Rogiem, spotykam „sąiadów” na przestrzeni tych 2.5 km, parę osób, wcale ich nie znam (oprócz najbliższych), ale nie ma takiego przechodnia, zeby sie nie uśmiechnął i nie powiedział *chał ar ja* (how are you) i często dodają uwagi o pogodzie (what a beautiful day).
  Bardzo możliwe, że to jest tzw. uśmiech numer 5, ale jest.
  Będąc młodą …no, młodą bardzo, jasne, ze podobali mi się chłopcy skomplikowani, tajemniczy, bez głupawego uśmiechu na ustach. To miało znamionować głębię ducha i wszelakie tam rozterki. Tak ja sobie to kombinowałam, uśmiechnięty od ucha do ucha raczej nie miał szans.
  Przecież pamiętasz przykłady, Also?!
  No więc właśnie. Dopiero za chwilę człowiek wychodzi z wieku durnego 🙄
  Młodzi Kanadyjczycy też potrafią odgrywać mrocznego Jamesa Deana czy Jima Morrisona , kiedy wiedzą, że sytuacja wymaga i upragniony obiekt moze zwróci uwagę 😉
  Jako kobieta bardzo dojrzała, stanowczo wolę uśmiechniętych 🙂

 8. O…, nie wzięłam pod uwagę wieku przepytywanych kobiet! Jasne, że pamiętam tych „chmurnych”! (i tu powinna być kufa ze łzą, co się w oku kręci). 😉 Odniosłam się do tematu jako kobita zdecydowanie dojrzała i stąd to zadziwienie. 😀

 9. kobieta

 10. Zaglądam i jak zwykle, balangi i biesiady mnie ominęły.
  Więc wszystkim drogim jubilatom i solenizantom składam spóźnione życzenia wspaniałego życia. 🙂
  Nie wiem, czy w tym tygodniu uda mi się posiedzieć w Budzie, ale od przyszłego melduję się na pewno.
  Pozdrufka serdeczne! 😀

 11. I wzajemnie, mt7! 😀

 12. Dobrej nocy i pięknych snów życzę! 😀

 13. Mt7,
  się nie martw, wszystkie zaległości nadrobimy, bezczelny czas nas goni czasami i obowiązki rozmaite. Dajmy odpór, jak się da 😉

 14. Tak się pięknie zanosiło na deszcz a wzięło się i rozniosło na boki. 🙁 Łaknę dżdżu!

 15. Księżyc już zaszedł, psy się uśpiły – dobrej nocy! 🙂

  A… juz wyłazi, więc pełnia będzie!

 16. Powiym Wom co to jes wicie tak.Baba uwazuje chłopa z ponurom gembom. Kie z takom przyńdzie do chałupy znacy nie zawadził o karcme. Kie na pysku wesolutki musi prziynapity, jakoz sie do pijoka uśmiychać . Jes ponuro, bierze sie do konierowanio, a to sie ni moze chłopu podobać. Cni mu sie za łoześmionom babom. I takie.

 17. Do Małgosiecki
  ” 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ”
  Jaz pięć uśmiechniętyk kuf? No to bedzies, Małgosiecko, miała u chłopów jaz pięciokrotne powodzenie 😀

  Do TesTeqecka
  „To nie jest kwestia miny. Trzeba machać ogonem!”
  Coby tylko mina… coby tylko ogon… Tutok nawet usy som wozne – cy podniesione, cy oklapnięte majom być 😀

  Do Alecki
  „Miny też ważne ? jak tu takiemu nie dać kanapki?
  http://free-extras.com/images/beagle-12670.htm
  O! To juz jest jakosi podpowiedź, jakom mine nalezy robić. Dzięki, Alecko.
  „bezczelny czas nas goni czasami i obowiązki rozmaite”
  Temu bedzie poświęcony kolejny wpis. Za niedługo 😀

  Do Hortensjecki
  „Zresztą, nie pamiętam jak się ta jego postawa nazywa, po prostu psina przysiada na dwóch łapach a dwie łapki ma podkulone i ‚roszący’ zrok. I jak tu się oprzeć takiej prośbie zawartej w oczach zwierza?”
  Kłopot, Hortensjecko, w tym, ze kie jo na pochyłym górskim terenie próbuje przed turystom przysiąść na dwók tylnyk łapak, to casem robie fikołka w tył i… turysta ino wybucho śmiechem. Chociaz na koniec i tak cęstuje kanapkom, więc cel tak cy siak zostoje osiągnięty 😀

  Do Alsecki
  „Naprawdę kobiety wolą ponuraków?! No, to ja chyba jakaś nietypowa albo co.
  A może to dotyczy tylko Kanadyjek?”
  Jest jesce jedno mozliwość – ze dotycy to ino Kanadyjek z zachodniego wybrzeza Kanady. Być moze mędrole z tego uniwerku powinni zacąć jeździć ze swymi fotkami po całym świecie i pokazywać je syćkim ludom, coby mieć pełniejse wyniki swyk badań? D

  Do EMTeSiódemecki
  „Nie wiem, czy w tym tygodniu uda mi się posiedzieć w Budzie, ale od przyszłego melduję się na pewno.”
  Pilnujemy dlo Ciebie, EMTeSiódemecko, do przysłego tyźnia zapasu jałowcowej i Smadnego, coby Ci nifto nie zjodł i nie wypił 😀

  Do Józeficka
  „Powiym Wom co to jes wicie tak.Baba uwazuje chłopa z ponurom gembom. Kie z takom przyńdzie do chałupy znacy nie zawadził o karcme. Kie na pysku wesolutki musi prziynapity, jakoz sie do pijoka uśmiychać . Jes ponuro, bierze sie do konierowanio, a to sie ni moze chłopu podobać. Cni mu sie za łoześmionom babom. I takie.”
  Józeficku! Za tak pikny naukowy wywód to te uniwersyteckie mędrole od rozu powinny mianować Cie profesorem! 😀

css.php