Spokooojny wpiiiiis

Witooojcie moooi ostomiiili. Peeewnie zastanawiooocie sieee, ceeemu w tym wpiiisie jo tak słooowa wydłuuuzom. Oootóz jo rooobie taaak, bo gooodom kuuu wom baaarzo powoooli. A gooodom kuuu wom powoooli, bo jeeestem baaarzo, ale to baaarzo spokooojny. A ceeemu jeeestem taaaki spokooojny? Jeeeśli nie wieeecie, to poźreeejcie do Aleckoweeego kalendooorza  i nojdźcie daaate sesnooosty-osiemnooosty listopaaada. Cyyy teeeroz juz syyyćko jaaasne? Dziiisiok po połuuudniu zacyyyno sieee Łiiikend Święteeego Spokoooju. Samiśmy go jaaakiś cas teeemu ukwalowaaali. Dosliiiśmy booowiem do wniooosku, ze taaaki łiiikend baaarzo by sie przyyydoł. I najleeepiej, zeby był to przedostaaatni łiiikend listopaaada, coby se porządnie odpooocąć przed tom caaałom gorąąąckom, jako ogaaarnio nos kozdeeego roooku, kie to trza zaaacąć ryktoooować sie do świąt Bozeeego Narodzeeenia.

Tak więc w ten łiiikend, moooi ostomiiili, nie przepracowuuujcie sie, nie męccie i niiicym nie stresuuujcie. Wyleguuujcie sie, kielo duuusa zapraaagnie, leńcie sie i beztrooosko popijooojcie Smadneeego Mniiicha abo co inkseeego, co lubiiicie. Zodneeego pośpieeechu, zooodnego uganiaaaania za cymkooolwiek. Mo być spoookój. Święty spoooookój.

Nie pozostoooje mi zaaatem nic inkseeego jak nie tyyylko gooościom mooojej buuudy, ale w ogóóóle caaałej ludzkooości zyyycyć jaz do koooońca najbliiizsej niedzieeeli SYĆKIEEEGO NAJSPOKOJNIEJSEEEGO! Haaau!

P.S. Łikend Świętego Spokoju Łikendem Świętego Spokoju, ale nowyk gości to zawse trza witać energicnie! Witomy zatem Bajkopisarecke! I od rozu Smadnym Mnichem jom pocęstujmy! 🙂